RSS Mapa strony Mój portal Zadaj pytanie
Jesteś tutaj: Strona główna Pomoc Jak korzystać z portalu Spółka z o.o.
Rozmiar tekstu: f1f2f3

Jak korzystać z portalu Spółka z o.o.?

Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś się jako użytkownik portalu Spolkazoo.pl, masz przed sobą wersję demonstracyjną naszego serwisu. Dzięki niej szybko zorientujesz się, jakie możliwości daje on swoim użytkownikom.
Zawartość portalu Spółka z.o.o.
Rejestracja
Logowanie
Co otrzymasz po zarejestrowaniu się jako użytkownik Portalu Spółka z o.o.?
Pełen dostęp do wszystkich tekstów i narzędzi
Indywidualne odpowiedzi
Bezpłatny serwis e-mail
Prezenty dla użytkowników serwisu
Abonament za korzystanie z Portalu Spółka z o.o.
Kontakt do redakcji

Zawartość portalu Spółka z o.o.

Pierwszy serwis dla zarządów spółek z o.o. o tak szerokim zakresie tematycznym. Oprócz informacji z zakresu prawa, znajdziesz także wiedzę z obszaru zarządzania spółką z o.o. Wszystkie treści w serwisie podzieliliśmy tak, aby był dla Ciebie intuicyjny.
 • KSH
 • Spółka przed sądem
 • Podatki
 • Prawo pracy
 • Umowy handlowe
 • Zarządzanie spółką
Dzięki temu podziałowi bez trudu dotrzesz do potrzebnych porad i wskazówek.
W każdej z tych części znajdziesz:
 1. Porady ekspertów - pytania nadsyłane do redakcji przez Czytelników wraz z odpowiedziami najlepszych specjalistów.
 2. Nowości - najnowsze zmiany w prawie, najnowsze interpretacje i zapowiedzi zmian w przepisach, dzięki którym nic nie zdoła Cię zaskoczyć.
 3. Akty prawne - zawsze aktualny zbiór przepisów, do których możesz sięgnąć w każdej chwili.
 4. Wzory dokumentów - przykładowe wzory, w przystępnym do bezpośredniego wykorzystania formacie.
 5. Orzeczenia - zbór orzecznictwa NSA i SN w zakresie przede wszystkim KSH, ale także prawa cywilnego i innych ważnych dla zarządu.
 6. Informator Zarządu - podręczny zbiór, zestawienie najważniejszych informacji, łatwych do odnalezienia
 7. Kalkulatory - oszczędzające czas, łatwe do zastosowania szablony do obliczeń, np. kalkulator ewidencji przebiegu pojazdów.
 8. Wskaźniki i stawki - aktualne oraz archiwalne wskaźniki i stawki niezbędne w codziennej pracy zarządu.
Możesz także dotrzeć do interesujących Cię informacji, korzystając z wyszukiwarki. Pozwala ona przeszukiwać serwis pod kątem podanych słów kluczowych w dziale, w którym aktualnie się znajdujesz (np. KSH) lub w całym serwisie.
Jeżeli chciałbyś skorzystać z pełnej wersji Portalu Spółka z o.o., zarejestruj się jako jego użytkownik.

Rejestracja

Po kliknięciu linku Zarejestruj się, zobaczysz stronę z formularzem rejestracyjnym. Kiedy wypełnisz formularz (nie zapomnij o podaniu adresu e-mail!), kliknij przycisk "wyślij". Zobaczysz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz dostaniesz swoją nazwę użytkownika (tzw. login). W tym czasie na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy wiadomość z hasłem, które przypisane jest do Twojego loginu. Teraz bez przeszkód zalogujesz się jako użytkownik portalu.

Logowanie

Logowanie umożliwia zarejestrowanym użytkownikom serwisu dostęp do pełnej zawartości Portalu Spółka z o.o..
Aby się zalogować, kliknij na link Zaloguj się, a następnie wpisz nazwę użytkownika i hasło w odpowiednie pola i naciśnij Enter lub kliknij przycisk "OK". Od tego momentu możesz korzystać z pełnej zawartości Portalu Spółka z o.o.. Teraz za każdym razem, gdy będziesz chciał uruchomić portal, wpisz swój login i hasło w odpowiednie rubryki.
Możesz również zmienić swoje hasło na dowolnie wybrane przez Ciebie. Jeżeli zapomnisz swoje hasło, kliknij tutaj.

Co otrzymasz po zarejestrowaniu się jako użytkownik Portalu Spółka z o.o.?

Pełen dostęp do wszystkich tekstów i narzędzi

Będziesz mógł bez ograniczeń korzystać z bazy porad i wskazówek, dzięki którym rozwiejesz wszelkie wątpliwości, które mogą się pojawić podczas wykonywania Twoich obowiązków. Dodatkowo będziesz miał do dyspozycji liczne narzędzia: wzory umów, formularze, kalkulatory, które ułatwią Ci wykonywanie swoich obowiązków.

Indywidualne odpowiedzi

Stali użytkownicy portalu mają możliwość też skonsultowania swoich wątpliwości z ekspertami współpracującymi z portalem. Wśród nich są: doradcy podatkowi, radcy prawni, wykładowcy wyższych uczelni. Nasi Eksperci udzielają - bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat - szczegółowych, konkretnych odpowiedzi na pytania stałych użytkowników portalu. Na stronie portalu powstał unikalny zbiór porad. Naszym użytkownikom umożliwiamy dostęp do pytań i odpowiedzi zadanych dotychczas przez innych członków zarządu. Możesz w ten sposób znaleźć gotową odpowiedź na własne pytanie.
Ważne! Abyśmy mogli szybko dostarczyć Ci rozwiązanie Twojego problemu, wpisz dokładnie swój adres e-mailowy. W przeciwnym razie nie będziemy mogli Cię powiadomić, że odpowiedź na Twoje pytanie została już opublikowana w portalu.
Zadaj swoje pytanie ekspertowi

Bezpłatny serwis e-mail

Jako prenumerator portalu dla Zarządu spółek www.spolkazoo.pl będziesz otrzymywał, bez dodatkowej opłaty, e-mail informacyjny. Dzięki niemu szybciej niż inni poznasz najnowsze regulacje prawne. Serwis e-mail ukazuje się w każdy poniedziałek. Teraz już nie zaskoczą Cię żadne zmiany, już nie będziesz się musiał martwić, jak zastosować nowe przepisy w praktyce.
Nawet jeżeli nie jesteś stałym użytkownikiem portalu, możesz zaprenumerować serwis e-mail. Jest on całkowicie bezpłatny.

Prezenty dla użytkowników serwisu

Jeżeli złożysz zamówienie na subskrypcję www.spolkazoo.pl, dostaniesz atrakcyjny prezent: "Wydatki spółki na rzecz członków zarządu, rady nadzorczej i wspólników". Prezent będziesz mógł ściągnąć po zarejestrowaniu się.

Abonament za korzystanie z Portalu Spółka z o.o.

Na podstawie danych, które podałeś w formularzu rejestracyjnym, wystawimy fakturę, którą prześlemy Ci pocztą.
Faktura, którą od nas otrzymasz, będzie obejmowała miesięczny okres abonamentowy za cenę 69 zł netto. Abonamenty miesięczne będziesz opłacał na podstawie faktur VAT, które otrzymasz pocztą w cyklu miesięcznym.

Kontakt do redakcji

Aby się z nami skontaktować, wyślij e-mail na adres: [email protected] W sprawach subskrypcji skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta: www.formularze.wip.pl, tel. (22) 518 29 29, faks (22) 518 27 50.
Adres:
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka" ul. Łotewska 9A 03-918 Warszawa

Więcej znajdziesz w hasłach:

ceny   |  ceny ropy