RSS Mapa strony Mój portal Zadaj pytanie
    
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Podatki w spółce
Rozmiar tekstu: f1f2f3
Dokument archiwalny
Ważny od 2010-05-27 do 2015-01-07

Kiedy środki funduszu innowacyjnego są przychodem?

Jeśli otrzymujesz wynagrodzenia za pracę w centach badawczo-rozwojowych, wiedz, że są one Twoim przychodem. To nowość - do art. 14 ust. 2 updof określającego jakie przychody zalicza się do przychodów z działalności gospodarczej dodano pkt 15 dotyczący przychodów uzyskiwanych w centach badawczo-rozwojowych.
Tekst opublikowany:  27 maja 2010 r.

Uwaga: artykuł jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.