RSS Mapa strony Mój portal Zadaj pytanie
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Podatki w spółce
Rozmiar tekstu: f1f2f3
Dokument aktualny
Ważny od 2020-12-20  

Czy przekazanie majątku spółki wspólnikom, po jej likwidacji - wygeneruje przychód?

Przekazanie składników majątku wspólnikom w związku z likwidacją spółki z o.o. nie jest dla spółki przychodem w rozumieniu art. 14a ustawy o CIT - tak wynika z wyroku NSA z 30 lipca 2020 r., sygn. akt II FSK 867/18.

Uwaga: artykuł jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.

Więcej znajdziesz w hasłach: